[IMP] Janusz Kołodziej: “Nie mogę w to wszystko uwierzyć”

W minioną niedzielę 14 lipca na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie, Janusz Kołodziej został nowym Indywidualnym Mistrzem Polski. Zawodnik FOGO Unii Leszno w swoich pięciu startach rundy zasadniczej zdobył 12 punktów. W biegu finałowym udało mu się z czwartego pola założyć Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego i Piotra Pawlickiego.

– “Czwórka mi się kojarzy z czwartym miejscem poza podium. Zazwyczaj nie lubianym przez zawodników. Nie mogę w to wszystko uwierzyć. Ostatnie zawody nie szły kompletnie po mojej myśli, do teraz. Podszedłem do tych zawodów na całkowitym luzie. Co prawda jest to na swoim torze i tak naprawdę chciałem się zaprezentować z jak najlepszej strony. Wiadomo, że coś jednak zostaje w głowie, bo tyle biegów ostatnio przegrałem. Chyba nie do końca wierzyłem nawet w możliwość wygranej. Wszystko jednak ułożyło się tak, że w biegu finałowym przyjechałem na pierwszym miejscu. Dziękuję za doping, było rewelacyjnie”– zakończył Janusz Kołodziej.

Jest to czwarty tytuł Indywidualnego Mistrza Polski zdobyty przez “Kołdiego” podczas jego kariery. Dotychczas udawało mu się wywalczyć ten tytuł w latach: 2005, 2010 i 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *