[PGEE] Karnety MRGARDEN GKM Grudziądz w sprzedaży od 6 grudnia

Już 6 grudnia o godz. 18:00 rusza sprzedaż karnetów na spotkania MRGARDEN GKM-u Grudziądz na sezon 2020. Po raz pierwszy w historii we wszystkich sektorach, przeznaczonych dla kibiców gospodarzy, będą numerowane miejsca. Sprzedaż podzielona będzie na dwa etapy.

W pierwszym etapie będzie można przedłużać swoje miejscówki z sezonu 2019, a także nabywać karnety na niezarezerwowane miejsca w sektorach C,D,E oraz F (prosta startowa) oraz wszystkie miejsca w sektorach B,G,H oraz I (pierwszy łuk i przeciwległa prosta). Sprzedaż internetowa ruszy w piątek 6 grudnia o godz.18:00. System oferuje dwie formy wyboru miejsc: automatyczny – w którym wyszukuje najlepsze dostępne miejsca oraz z planu stadionu – w którym możemy samemu wybrać swoje miejsce.

Karnety drogą internetową będą do nabycia za pośrednictwem strony klubu w zakładce „BILETY” oraz bezpośrednio na stronie Eventim. Druga opcja wiązać się będzie z doliczeniem opłaty administracyjnej. Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera lub poczty.

Przedłużenie miejsc z minionego roku dotyczy sektorów, które były dotychczas numerowane (C,D,E,F). Można będzie tego dokonać stacjonarnie w sekretariacie klubu – od poniedziałku 9 grudnia od godz. 12:00 (w dni powszednie w godz. 8:00 – 15:00). W siedzibie klubu oczywiście będzie też możliwość zakupu karnetów na wszystkie dostępne sektory.

W drugim etapie dostępne będą wszystkie miejsca na stadionie niezarezerwowane do dnia 31 stycznia. Ten etap sprzedaży ruszy 1 lutego i potrwa do 15 marca.

Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu. Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie 10 wejściówek. Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie.

Uprawnione osoby do ulgi to: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 – wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem). Karnety dla I grupy inwalidzkiej w cenie 30 zł. Wnioski należy składać w sekretariacie klubu do 31 stycznia.

Ceny biletów na sezon 2020 pozostają bez zmian. Jednorazowa normalna wejściówka kosztować będzie 40 zł (w przedsprzedaży) i 45 zł (w dniu meczu). Za ulgowy bilet będzie trzeba zapłacić 30 zł (w przedsprzedaży) i 35 zł (w dniu meczu).

Jedyną nowością są bilety na sektor dopingujący – bez numerowanych miejsc. Cena normalnej wejściówki na sektor „A” to 35 złotych (w przedsprzedaży) i 40 złotych (w dniu meczu), z kolei ulgowej – 25 złotych (w przedsprzedaży) oraz 30 złotych (w dniu meczu). Bilety na domowe mecze MRGARDEN GKM będzie można w tym roku nabywać m.in. w ogólnopolskiej sieci sklepów EMPiK.

Info: gkm.grudziadz.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *