[PGEE] Eltrox sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowy na sezon 2020!

W dniu dzisiejszym(14 stycznia) odbyła się konferencja prasowa w siedzibie klubu z Częstochowy. Obecni byli na niej przedstawiciele firmy Eltrox wraz z przedstawicielami klubu z miasta „Świętej Wierzy”. Obie strony podczas spotkania z dziennikarzami poinformowały, że w 2020 roku ekipa prowadzona przez trenera Marka Cieślaka będzie występować pod nazwą Eltrox Włókniarz Częstochowa

Nowy sponsor tytularny Włókniarza Częstochowa firma Eltrox to kluczowy gracz w branży monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej, sprzętu IT i wszelkiej elektroniki użytkowej, a bezpieczeństwo będące centrum jego działalności sprowadza się także do innych aktywności na rynku. Poza szerokim i specjalistycznym asortymentem z rozbudowaną siecią sklepów stacjonarnych, oferuje także kompleksowe wsparcie fachowców na każdym etapie zakupu. Dla szukających kompleksowych rozwiązań, Eltrox oferuje możliwość montażu, a także atrakcyjne raty 0%. „Eltrox, taniej i bezpieczniej” – to hasło odzwierciedlające wartości, którymi przedsiębiorstwo kieruje się w codziennej pracy, a jego przekaz stanowi gwarancję korzystnej inwestycji w bezpieczeństwo rodziny każdego klienta.

Kierownictwo klubu z Częstochowy podziękowało również podczas konferencji za dotychczasową współpracę firmie bukmacherskiej Forbet, która była sponsorem tytularnym od sezonu 2017 roku.

Inf. włókniarz.com

One thought on “[PGEE] Eltrox sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowy na sezon 2020!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *