[ŻRP] Mini zgrupowanie kadry w Toruniu!

29 marca o godzinie 14:00 w Toruniu odbędzie się mecz Polska – Australia. Aby należycie przygotować się do tego spotkania, Żużlowa Reprezentacja Polski przyjeżdża do grodu Kopernika na dwudniowe mini zgrupowanie.  Podopieczni Marka Cieślaka pojawią się w Toruniu 16 marca, a do domów rozjadą się dzień później.

Po zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie, mecz Polska – Australia będzie kolejnym etapem przygotowań do zmagań w Monster Energy FIM Speedway of Nations. Zanim Biało-czerwoni zmierzą się z Australijczykami, odbędą wspólne treningi na Motoarenie oraz wezmą udział w spotkaniu z kibicami.

W Toruniu pojawi się sześciu zawodników, którzy wystąpią w meczu Polska-Australia (Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała, Dominik Kubera) oraz trzech dodatkowo powołanych: Wiktor Lampart, Jakub Miśkowiak oraz Wiktor Trofimow jr.

Zgrupowanie rozpocznie się 16 marca od specjalnej konferencji prasowej, na której poznamy plany reprezentacji na 2020 rok. Następnie zawodnicy wezmą udział w treningu na torze, który będzie otwarty dla mediów i kibiców, w nagraniach sponsorskich, a na koniec dnia nie zabraknie czasu na relaks i integrację tuż przed rozpoczęciem sezonu. 

Bardzo ciekawą informacją jest to, że w poniedziałek, 16 marca o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie Żużlowej Reprezentacji Polski z kibicami w Centrum Handlowym Toruń Plaza. W trakcie wydarzenia będzie można posłuchać między innymi o przyszłości polskiego żużla, jaką stanowią juniorzy, wspomnieniach Bartosza Zmarzlika z Torunia, związanych ze zdobyciem złotego medalu Indywidualnych Mistrzostw Świata oraz podsumowanie pracy kadry w wykonaniu Marka Cieślaka. 

We wtorek kadra Polski spotka się ponownie na torze, by zrobić próbne kółka na Motoarenie, a zgrupowanie zakończy specjalnym spotkaniem z pracownikami sponsora kadry Polski. Po wszystkim zostanie tylko oczekiwanie na pierwsze oficjalne zawody na Motoarenie, które odbędą się 29 marca o godzinie 14:00. Przypomnijmy, że Patronem Honorowym meczów Żużlowej Reprezentacji Polski jest Poseł do Parlamentu Europejskiego, Ryszard Czarnecki. 

Bilety od 15 złotych można kupować za pośrednictwem serwisu http://Ebilet.pl

Skład Australii:

  1. Jason Doyle
  2. Jaimon Lidsey
  3. Max Fricke
  4. Brady Kurtz
  5. Chris Holder
  6. Jack Holder

Skład Polski:Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej, Krzysztof Kasprzak, Bartosz Smektała, Dominik Kubera.

Kibice, którzy pojawią się 29 marca na Motoarenie mogą być pewni, że to spotkanie dostarczy im wielu emocji. Organizatorzy serdecznie zachęcają do zapisywania się do wydarzenia, które zostało utworzone na profilu Facebookowym Żużlowej Reprezentacji Polski. Tam będzie można na bieżąco śledzić przygotowania do inauguracyjnych zawodów na Motoarenie:

https://www.facebook.com/events/1408180439359883/

Mecz Polska-Australia odbędzie się w niedzielę, 29 marca 2020 roku o godzinie 14:00. Bilety
na to wydarzenie dostępne są na portalu eBilet.pl pod tym linkiem:

https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/mecz-zuzlowy/?partner=onesport

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

Strefa Niebieska:
Normalny – 35 PLN
Ulgowy – 15 PLN

Strefa Zielona:
Normalny: 25 PLN
Ulgowy: 15 PLN

Pakiet 3+1 (na strefę zieloną): 80 PLN

Strefa Czerwona: 100 PLN

Bilet VIP: 650 PLN

Inf. prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *