Zagraj w TAURON SEC Manager

Z okazji zbliżających się Indywidualnych Mistrzostw Europy, promotor zmagań, One Sport, przygotował dla kibiców grę, dzięki której każdy może wziąć udział w zmaganiach TAURON Speedway Euro Championship.

TAURON SEC Manager to gra, w której uczestnicy wybierają sześciu zawodników biorących udział w tegorocznym cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy. Zdobyte przez nich punkty „wpadają” na konto menedżera, który mierzy się z pozostałymi uczestnikami gry.
Do dyspozycji mamy 15 stałych uczestników cyklu TAURON SEC, a każdy z nich ma określoną wartość punktową. To ważny aspekt gry, ponieważ do dyspozycji mamy 24 punkty, dzięki którym musimy wybrać sześciu zawodników do swojego zespołu.

Przed każdą z rund, menedżer może dokonywać odpowiednich korekt w swoim zestawieniu, za pomocą transferów.

Nadchodzący cykl TAURON Speedway Euro Championship będzie wyjątkowy z kilku powodów. Zamiast czterech rund, zobaczymy ich pięć, wszystkie zawody odbędą się w lipcu, mistrz Europy
awansuje bezpośrednio do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, a kibice sportu żużlowego będą mogli zagrać w TAURON Speedway Euro Championship Managera. Mamy nadzieję, że gra stworzona dla
wszystkich, którzy interesują się żużlem, będzie miała bardzo pozytywny odbiór, a ustawianie swojej drużyny przyniesie wszystkim wiele radości. Nie możemy również zapominać o bardzo atrakcyjnych nagrodach, które przewidzieliśmy dla triumfatorów Managera. Warto więc śledzić zmagania TAURON SEC na żywo w Eurosport i mówiąc kolokwialnie, kombinować, kto w danej rundzie zdobędzie najwięcej punktów. Życzę wszystkim powodzenia i do zobaczenia w wirtualnym TAURON SEC
Managerze
– powiedział Karol Lejman, Prezes Zarządu One Sport.

Uczestnicy zabawy mierzą się w wielu ligach, m.in. głównej czy regionalnej (przypisanej do województwa, w którym dany uczestnik mieszka). Każdy może założyć własną ligę, w której zmierzy się z wybranymi przez siebie zawodnikami.

Gra toczy się o wysoką stawkę, ze względu na nagrody przygotowane przez organizatorów. Do wygrania są bilety VIP oraz pakiety Meet&Greet na wybraną rundę TAURON SEC 2021, a także plastrony oraz pakiety gadżetów LetsMakeSpeedway.

Zachęcamy do wzięcia udział w grze na stronie https://manager.speedwayeuro.com.

info.prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *