[ŻRP] Zgrupowanie kadry przełożone!

Pierwotnie zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski miało odbyć się w lutym. Ze względu na obostrzenia oraz pandemię koronawirusa jednak wiele ośrodków i hoteli jeśli funkcjonuje, to w sposób bardzo ograniczony. W związku z tym zdecydowano, że zgrupowanie kadry będzie w marcu.

Od niedawna rolę trenera kadry pełni Rafał Dobrucki, który zastąpił Marka Cieślaka. Nowy trener powołał dwudziestu zawodników w czterech kategoriach wiekowych: seniorzy, kadra U-23, kadra U-21 oraz kadra U-19. To oni mają wziąć udział w zgrupowaniu ŻRP. Lokalizacja nie jest jeszcze znana i ma zostać przedstawiona w najbliższym czasie. 

Komunikat GKSŻ:

„Główna Komisja Sportu Żużlowego informuje, że w porozumieniu ze sztabem szkoleniowym Żużlowej Reprezentacji Polski podjęła decyzję o przełożeniu zgrupowania zaplanowanego na 1 – 5 lutego br.

Powodem takiej decyzji jest aktualna sytuacja pandemiczna i tym samym brak możliwości zapewnienia pełnego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom zgrupowania.

Jednocześnie Główna Komisja Sportu Żużlowego informuje, że nowy termin zgrupowania Żużlowej Reprezentacji Polski został wyznaczony na 24 – 26 marca 2021 roku”.

Inf. polskizuzel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *